O nás

Vážení zákazníci, teší nás Váš záujem o služby našej spoločnosti. Budeme potešení, ak našu stránku navštívite vždy, keď budete potrebovať vyriešiť problémy súvisiace s nástrojmi na opracovanie kovov, plastov, dreva alebo kompozitných  materiálov.

 

Zamestnanci firmy STATON sa Vám budú snažiť

ponúknuť riešenie buď výrobou vlastných nástrojov,

alebo ponukou významných svetových výrobcov a

značiek, ktorých zastupujeme v regióne strednej Európy,

resp. Slovenska.

Ponuku služieb dopĺňa prebrusovanie a ostrenie nástrojov a nanášanie vysokokvalitných povlakov zvyšujúcich kvalitu nástrojov, ich životnosť a hospodárnosť výrobného procesu. Povlaky na báze PVD (Physical Vapor Deposition) nanášame na zariadeniach vlastnej výroby pod obchodným označením STTN-11 a STTN-21.

Pri zvyšovaní kvality a rozširovaní sortimentu spolupracujeme s významnými univerzitami, v sídle firmy v Turanoch pri Martine máme zriadené vysunuté pracovisko UK Bratislava.

 

Veľký dôraz kladený na kvalitu sme podporili certifikáciou firmy podľa ISO 9001:2008 a našou neustálou snahou do budúcnosti je a zostane zvyšovanie kvality ponúkaných služieb a tovarov.

To čo nás výrazne odlišuje od konkurencie, je jedna zásadná výhoda. Na jednom mieste totiž nájdete u nás vývoj, výrobu, povlakovanie a servis nástrojov širokého spektra použitia.

Ochotní zamestnanci firmy STATON sú pripravení zaoberať sa Vašimi špecifickými požiadavkami a neodkladne riešiť aj kritické situácie, vyskytujúce sa vo výrobnom procese, k Vašej spokojnosti.

Kontakt

STATON, s.r.o.
Sadová 1148
038 53 TURANY, Slovensko

email: staton@staton.sk

Tel.: +421 918 320 177
Tel.: +421 43 4292362
Tel.: +421 43 4292638
Fax: +421 43 4292585

Staton s.r.o.
oceľové konštrukcie

www.statonsk.eu